Autoryzowany serwis samochodowy
Mercedes - Benz

Serwis ASO Mercedes

Każdy właściciel auta z trójramienną gwiazdą powinien wiedzieć, gdzie znaleźć autoryzowany serwis Mercedesa w swojej okolicy. Możesz liczyć tu na kompleksową obsługę. Co wchodzi w jej zakres?
  • Przeprowadzenie okresowego przeglądu auta.
  • Usunięcie pilnej usterki każdego rodzaju.
  • Naprawa samochodu po wypadku (również z polisy AC).
  • Sezonowa wymiana opon.
Choć ten zakres usług oferuje wiele innych warsztatów (bez autoryzacji producenta), warto wiedzieć, dlaczego lepiej z nich skorzystać w ASO.  
autoryzowane serwisy aso mercedes

Mercedes-Benz MB Motors

Duda-Cars Autoryzowany Dealer Mercedes-Benz

Salon i Serwis Mercedes-Benz Sobiesław Zasada Automotive

Duda-Cars Van ProCenter Autoryzowany Dealer Mercedes-Benz

Mercedes-Benz Kosmowski

Duda-Cars Autoryzowany Dealer Mercedes-Benz

Salon i Serwis Mercedes-Benz Sobiesław Zasada Automotive

ASO Mercedes - co zyskujesz?

Serwis Mercedes Benz pozwala na kompleksową obsługę tych pięknych i drogich aut. Warto zrobić wszystko, by jak najdłużej zachować ich doskonały stan wizualny i techniczny. W osiągnięciu tego celu pomóc może autoryzowany serwis samochodowy Mercedes ASO.

Mercedes Benz Serwis specjalizuje się w obsłudze aut tej konkretnej marki. Korzystając z jego usług, można liczyć na fachową pomoc w rozpoznaniu wszelkich nieprawidłowości grożących poważną awarią, a w razie, gdy się taka pojawi, na jej sprawne i skuteczne usunięcie. W ASO Mercedes warto nie tylko naprawiać auto, ale także przeprowadzać jego regularne przeglądy. W przeciwieństwie do innych warsztatów, tutaj można mieć pewność zastosowania wysokiej klasy urządzeń diagnostycznych, najlepszych płynów eksploatacyjnych zalecanych przez producenta i wyłącznie oryginalnych części zamiennych. Na każdą usługę otrzymuje się gwarancję. Nie ma też ukrytych kosztów.  

aso mercedes

Ile kosztuje serwis auta w ASO Mercedes?

Jeśli wahasz się, czy warsztat ASO Marcedes będzie dobrym miejscem na przegląd lub naprawę Twojego samochodu ze względu na wysokie koszty, nie musisz się tym martwić. Wbrew pozorom ceny usług serwisowych w takich wyspecjalizowanych stacjach obsługi pojazdów nie są wygórowane.

Warto pamiętać, że klienci ASO mogą liczyć na gwarancję na wykonane naprawy czy zamontowane części, co zwiększa ich poczucie bezpieczeństwa. Ogranicza to potencjalne koszty dodatkowe związane np. z usuwaniem skutków źle przeprowadzonych napraw. Jeśli chodzi o przeglądy okresowe, ich koszt można elastycznie dopasować poprzez określenie zakresu kontroli. Cena przeglądu w serwisie ASO Mercedes zależy również od rodzaju umowy serwisowej.  

autoryzowane serwisy aso mercedes