Autoryzowany serwis samochodowy
Renault

ASO Renault

Gdzie znajduje się najbliższy autoryzowany serwis Renault? Tego dowiesz się na naszej stronie! Podpowiemy jakie zalety ma ASO Renault oraz wskażemy na różnice, między autoryzowanymi warsztatami i standardowymi punktami. Pamiętaj, że wbrew utartej opinii z markowej stacji obsługi pojazdów nie korzystają wyłącznie właściciele aut nowych na gwarancji. Po jej zakończeniu możesz liczyć na wiele korzyści, w bardzo atrakcyjnych cenach!

autoryzowane serwisy aso renault

Renault Kraków - Anndora

Renault Serwis Poznań - Auto Drap

Renault Poznań - Pieluszyńska

Renault Kraków - Auto Spektrum Bielany

Renault Kraków - Anndora

Renault Poznań - Auto Compol Kazimierza Wielkiego

Renault Kraków - Łyko

Renault Kraków - Auto Spektrum Powstańców Śląskich

Renault Poznań - Auto Compol Dąbrowskiego

ASO Renault - co zyskujesz?

Masz auto Renault? Autoryzowany serwis jest stworzony dla Ciebie! To zaufane miejsce, w którym można wykonać okresowe przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne, a także wszelkiego rodzaju naprawy (te małe i duże). Pod opiekę ASO trafiają najczęściej posiadacze samochodów nowych, zakupionych w salonie, ale ostatnio trend się zmienia. Autoryzowany serwis aut Renault odwiedzają także właściciele pojazdów kilkuletnich, po gwarancji. Dlaczego? Ponieważ mogą liczyć na m.in.:
  • szybką i kompleksową obsługę pod jednym dachem;
  • szeroki zakres usług – od przeglądów, przez naprawy, po prostą wymianę części i płynów eksploatacyjnych;
  • dostęp do najlepszych części i podzespołów (w ASO stosuje się niemal wyłącznie oryginały);
  • wiedzę i doświadczenie mechaników, którzy są wyspecjalizowani w naprawach różnych modeli Renault.

aso renault

Ile kosztuje serwis auta w ASO Renault?

Oszczędni kierowcy często obawiają się wysokich cen w serwisie Renault, dlatego wolą oddać na przegląd do znajomego mechanika „za rogiem”. Niestety nie zawsze jest to dobry wybór! Małe, prywatne warsztaty rzadko dysponują odpowiednimi urządzeniami i wykwalifikowaną kadrą. To skutkuje niedokładną kontrolą auta. Jeśli chcesz rzetelnej kontroli wybierz serwis ASO Renault! Ile kosztuje sprawdzenie auta w ASO Renault? Stawki zależą od wybranego pakietu, ale nie są wcale znacznie wyższe niż w nieautoryzowanych warsztatach. W zamian otrzymasz doskonale przeprowadzoną usługę. Warto pamiętać, że ceny przeglądów w autoryzowanych serwisach zawsze są znane z góry. Poprzez elastyczny dobór czynności kontrolnych można je dopasowywać do potrzeb i możliwości finansowych. 

autoryzowane serwisy aso renault