Autoryzowany serwis samochodowy
Toyota

ASO Toyota

Jesteś właścicielem auta japońskiej marki Toyota? Z pewnością jesteś ciekawy, gdzie znajduje się najlepszy autoryzowany serwis Toyota. Na naszej stronie znajdziesz najlepsze serwisy Toyoty w całej Polsce! Poniżej wyjaśniamy również, dlaczego warto odwiedzić ASO, jakie usługi oferuje i ile one kosztują. Serwis Toyota Polska bez żadnych tajemnic!

autoryzowane serwisy aso toyota

Toyota Poznań Ukleja

Toyota Bońkowscy

Toyota Poznań Centrum

Toyota Anwa Salon Samochodowy Kraków | Samochody nowe i używane | Salon Toyota Kraków

Toyota Dobrygowski

Toyota Romanowski Kraków

ASO Toyota - co zyskujesz?

Toyota jest bardzo lubianą marką samochodów w Polsce. Słynie z niezawodności, a także niskich kosztów eksploatacji. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się tzw. hybrydy, czyli auta napędzane silnikiem benzynowym i elektrycznym. Ze względu na specyfikę tych samochodów nie każdy warsztat może podjąć się ich naprawy, a nawet przeglądu.
Między innymi dlatego większość właścicieli japońskich aut wybiera autoryzowany serwis Toyoty. ASO Toyota pozwala na wszechstronne naprawy i nie tylko. Co wchodzi w zakres oferowanych usług i jakie są ich zalety?
  • Profesjonalna diagnostyka.
  • Krótkie terminy przeglądów.
  • Dostęp do najlepszych płynów eksploatacyjnych.
  • Krótki czas oczekiwania na oryginalne części zamienne.
  • Duży wybór usług dodatkowych jak np. auto zastępcze, czy usługi sezonowe.
Nie tylko właściciele hybryd, ale również innych modeli Toyoty chwalą fachowość zespołu mechaników, którzy radzą sobie ze wszystkimi problemami bez względu na model i rocznik auta.
aso toyota

Ile kosztuje sprawdzenie auta w ASO Toyota?

Jeśli zdecydujemy się na serwis ASO Toyota, nie musimy obawiać się wysokich kosztów. Sieć znana jest z organizowania tzw. Bezpłatnych Akcji Serwisowych i licznych promocji w ciągu roku, które pozwalają oszczędzić na wielu usługach. Zawsze można też skorzystać z atrakcyjnych pakietów, w ramach których można elastycznie dopasować zakres usług do możliwości portfela i potrzeb. Ważne jest to, że w ASO wszystkie ceny są z góry znane. Na stronie internetowej marki można poznać orientacyjne ceny poszczególnych czynności – wystarczy skorzystać z kalkulatora usług serwisowych online. Warto też pamiętać, że każdy warsztat ASO ceni przede wszystkim lojalnych klientów, dlatego regularne korzystanie z jego usług również może skutkować atrakcyjnymi zniżkami i promocjami.

autoryzowane serwisy aso toyota