Autoryzowany serwis samochodowy
Mercedes-Benz Kraków

ASO Mercedes Kraków

Sprawdź teraz naszą stronę! To tu dowiesz się, gdzie dokładnie mieści się autoryzowany serwis ASO Mercedes Kraków. Właśnie tam zrealizujesz wszystkie usługi niezbędne do utrzymania auta w doskonałym stanie technicznym. Jeśli zależy Ci na rzetelnym przeglądzie, solidnej naprawie samochodu i jednocześnie szukasz mechaników godnych zaufania, odwiedź markowe ASO Kraków Mercedes w stolicy Małopolski. 

autoryzowane serwisy aso mercedes kraków

Salon i Serwis Mercedes-Benz Sobiesław Zasada Automotive

Mercedes-Benz Kosmowski

Salon i Serwis Mercedes-Benz Sobiesław Zasada Automotive

Gdzie serwisować Mercedesa
w Krakowie?

Jesteś posiadaczem auta marki Mercedes? Serwis Kraków zapewni Ci rozwiązanie wszystkich problemów technicznych. Wyjątkowo wysokie standardy obsługi serwisowej w połączeniu z niezawodną, niemiecką technologią pozwalają na przejechanie setek tysięcy kilometrów.

Już od momentu wyjazdu z salonu nowym modelem Mercedesa możesz mieć pewność, że producent zadbał o jego doskonały stan techniczny. Wartością dodaną są usługi polegające na kompleksowym serwisowaniu pojazdu przez serwis Mercedesa Kraków. To serwisy tego typu przeprowadzają m.in. przegląd okresowy gwarancyjny lub pogwarancyjny, który należy wykonywać zgodnie z harmonogramem określonym w książce serwisowej. W jego trakcie dokonuje się niezbędnych czynności konserwacyjnych, a także wykrywa wszystkie usterki.

Kontrolę techniczną auta można przeprowadzić w każdej stacji obsługi w Małopolsce, ale… po co? To autoryzowany serwis ASO Mercedes w Krakowie zatrudnia najlepszych fachowców, którym można zaufać w 100%. 

aso mercedes kraków

Co oferuje ASO Mercedes?

Poza okresowymi przeglądami gwarancyjnymi i pogwarancyjny każdy Mercedes Serwis Kraków oferuje także szereg innych usług. Należą do nich między innymi:
  • naprawy mechaniczne oraz usuwanie nagłych awarii,
  • naprawy blacharskie i lakiernicze (również powypadkowe),
  • wymiana opon,
  • wymiana oleju i innych płynów eksploatacyjnych,
  • oryginalne części i podzespoły,
  • akcesoria z logo Mercedesa.
ASO Mercedes Benz Kraków najwyższej klasy może podstawić Ci też auto zastępcze na czas przeglądu lub naprawy. Korzystając z ASO regularnie (na przykład w ramach umowy serwisowej), możesz liczyć na atrakcyjne zniżki i promocje na poszczególne usługi, a także na to, że na pewno nie zapomnisz o terminie wymiany oleju lub przeglądu. Znajdź najlepszy serwis Mercedes Kraków dla siebie i działaj!
autoryzowane serwisy aso mercedes poznań