Autoryzowany serwis samochodowy
Renault Poznań

ASO Renault Poznań

Sprawdź już teraz, gdzie znajduje się najlepszy autoryzowany serwis Renault w Poznaniu. Dowiedz się jakie dokładnie usługi oferuje ASO Renault Poznań, kto może z nich skorzystać, a także kiedy rzeczywiście warto to zrobić.
Jeżeli szukasz dobrego warsztatu samochodowego dla swojego francuskiego auta, trafiłeś idealnie! Publikujemy adresy wielu wyspecjalizowanych serwisów ASO w stolicy Wielkopolski. Na pewno znajdziesz ten, który będzie dla Ciebie idealny! 

autoryzowane serwisy aso renault poznań

Renault Serwis Poznań - Auto Drap

Renault Poznań - Pieluszyńska

Renault Poznań - Auto Compol Kazimierza Wielkiego

Renault Poznań - Auto Compol Dąbrowskiego

ASO Renault w Poznaniu

Czym różni się serwis Renault Poznań od standardowego warsztatu bez certyfikacji producenta pojazdów? Autoryzowany serwis samochodowy zawsze działa pod patronatem producenta. Najczęściej zlokalizowany jest obok salonu sprzedaży produkowanych przez niego aut. W przypadku Renault serwis Poznań, świadczy jednocześnie usługi także dla aut Dacia, ponieważ obie marki produkuje ten sam koncern. Poznańska stacja obsługi realizuje program serwisowy obowiązujący w całej sieci, dlatego można tu liczyć na podobny wachlarz usług i te same promocje, co w ASO w Warszawie czy Krakowie. Klienci mogą tu zlecić takie czynności jak:
  • naprawy mechaniczne i blacharsko- lakiernicze;
  • przeglądy okresowe;
  • wymiana opon;
  • serwis klimatyzacji;
  • zakup oryginalnych części i akcesoriów.

aso renault poznań

Zalety korzystania z autoryzowanego serwisu Renault

Kompleksowość usług, z których można skorzystać w jednym miejscu, to bez wątpienia jeden z największych atutów serwisu ASO Renault w Poznaniu. W ASO możesz m.in.:
  • Zrobić przegląd gwarancyjny i pogwarancyjny;
  • wymienić opony;
  • kupić oryginalny olej silnikowy;
  • powierzyć auto do pilnej naprawy po awarii bądź wypadku.
Każdy autoryzowany serwis samochodowy Renault w Poznaniu oferuje stałe umowy, dzięki którym możesz liczyć na jeszcze lepszą obsługę, atrakcyjne zniżki, a także wszechstronną pomoc w przypadku jakichkolwiek kłopotów. Z ASO w stolicy Wielkopolski warto korzystać także z innego względu.W Warsztatach zatrudnieni są świetnie wyszkoleni mechanicy, którzy potrafią rozwiązać każdy problem techniczny, zarówno w nowych, jak i starszych modelach Renault.  
autoryzowane serwisy aso renault poznań